Sufitowe zmiany

Dzisiejszy post będzie poświęcony ekonomicznemu zaaranżowaniu zmian w domu, które spowodują, że będzie wyglądał lepiej, przytulniej a przede wszystkim inaczej.
Jak często zastanawiacie się co można by zmienić w domu, żeby wyglądał inaczej, zmuszał Waszych znajomych do mówienia o nim, ale to Was zachęcał do spędzania w nim więcej czasu.
Sposobów jest mnóstwo. Można pomalować od nowa cały dom, zmienić umeblowanie, kupić nowe meble. Wszystko to na pewno spowoduje, że dom będzie wyglądał lepiej i inaczej. Niestety jest jeden mały element, który niszczy ten pięknie nakreślony świat. Mianowicie koszty. Będą one tak wysokie, że zamiast cieszyć się nowym wystrojem, będziecie liczyć każdą złotówkę przez kolejne tygodnie a przecież to nie o to chodzi.
Rozwiązanie jak zawsze jest tak proste, że aż ciężko w nie uwierzyć. Wystarczy zmiana lampy sufitowej, żeby nasz dom wyglądał inaczej, cieplej, lepiej, przytulnie i zmuszał znajomych do mówienia o nim.
Już słyszę głosy oponentów, że to będzie przecież drogo a miało nie być. Jak klosz może zmienić wystrój całego domu, to przecież niemożliwe.
Może i wszystko jest możliwe. Tak jak jeden element otoczenia może zmienić perspektywę tak lampa zmieni wystrój. Nie idźmy na łatwiznę. Nie kupujmy gotowych, drogich kloszy. Żeby osiągnąć zamierzony efekt, potrzeba czegoś innego, świeżego. Tym czymś są lampy sufitowe, ale wykonane z papieru. To jest ten efekt, który wprowadzi odmienność. Nie wierzycie? Spróbujcie. Zachęcam dlatego, że koszt jest bardzo niski na poziomie kilku złotych i jeśli stwierdzicie, że to jednak nie to po prostu lampę wyrzucicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>